KLAUZULA INFORMACYJNA

Wypełniając obowiązek prawny uregulowany zapisami art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych
w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) Dz. U. UE . L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r, dalej jako „RODO”, informujemy, że:

4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej.
10. klauzula informacyjna znajduje się również w linku „Klauzula informacyjna” w górnej części strony.

Rekrutacja do klas pierwszych w r. sz. 2019/2020

Szanowni Państwo,
Rodzice dzieci 7 - letnich
6 maja 2019 r. rozpoczyna się elektroniczna rekrutacja do klas I szkół podstawowych na rok szkolny 2019/2020. Nabór trwa do 28 maja 2019 r.
WAŻNE! Rekrutacja prowadzona jest poprzez stronę: lodz.elemento.pl
Zalogowanie się do systemu elektronicznego naboru będzie możliwe po wpisaniu adresu.
Z uwagi na zmianę przepisów miejskich (Uchwała NR VIII/272/19 Rady Miasta z dnia 10. kwietnia 2019 r. w sprawie ustalenia planu sieci szkół publicznych[…])
informuję,
że ul. Północna ponownie została włączona do rejonu SP175.
Tym samym rejon Szkoły obejmuje ulice:
  1. Kilińskiego Jana, nr 1-25 oraz 2-22,
  2. Nowomiejska cała,
  3. Pomorska nr 2-56 oraz 1-61,
  4. Północna nr 1-31,
  5. Rewolucji 1905 r. nr 34-46,
  6. Solna cała,
  7. Wolności pl. cały,
  8. Wschodnia nr 1-19 oraz 2-26.

1. Do Szkoły w pierwszej kolejności przyjmowane są dzieci zamieszkałe (nie zameldowane) w rejonie.
  2. Dzieci spoza rejonu przyjmowane są na ogólnych zasadach rekrutacyjnych, jeżeli dana szkoła dysponuje wolnymi miejscami i kandydat spełnia kryteria (dostępne na stronie lodz.elemento.pl) w oparciu o liczbę uzyskanych punktów. We WNIOSKU można wskazać maksymalnie do 3 szkoły podstawowe (rodzice ustalają listę preferencyjną, czyli kolejność szkół).
  3. Dzieci z rejonu przyjmowane są na podstawie zgłoszenia, spoza rejonu – na podstawie wniosku.
  4. ZGŁOSZENIE/WNIOSEK, po jego wypełnieniu należy wydrukować, podpisać (ważne podpisy obojga rodziców) i dostarczyć do sekretariatu szkoły.
W przypadku problemów z korzystaniem z platformy (brak dostępu do Internetu, kłopoty z logowaniem itp.) zapraszamy do sekretariatu SP175.
W przypadku konieczności pomocy rodzicom dane zostaną wprowadzone do systemu przez pracownika Szkoły.

Jednocześnie serdecznie zapraszamy na stronę internetową Szkoły:
www.sp175l.edu.lodz.pl oraz na Drzwi Otwarte, które odbędą się w dn. 22 maja od godz. 1630.

Beata Ciupińska
dyrektor SP175

Harmonogram czynności w postępowaniu rekrutacyjnym dot. klas pierwszych szkoły podstawowej na rok szkolny 2019/2020